Szkolenie BHP online – e-learning

Zgodnie z przepisami dotyczącymi szkoleń bhp istnieje możliwość organizowania szkoleń bhp w formie samokształcenia kierowanego. Od strony praktycznej, takie szkolenie można zorganizować na kilka sposobów. Można udostępnić pracownikom materiały szkoleniowe w formie drukowanej, na CD, a można również przesłać mailem. Jednakże coraz modniejsze stają się szkolenia bhp w formie e-learning przy użyciu platform szkoleniowych, gdzie pracownik w najbardziej odpowiednim czasie dla niego loguje się i zapoznaje z materiałami szkoleniowymi.

Szkolenie BHP w formie e-learningu ma oczywiście swoje zalety i wady. Największymi zaletami dla pracodawcy jest na pewno cena. Pracownicy sami aktualizują swoją wiedzę, nie ma potrzeby udziału wykładowców, więc cena takiego szkolenia zawsze jest niższa. Kolejną zaletą jest czas. Pracodawca nie musi się martwić, że musi wysłać pracowników na cały dzień na szkolenie. Jak wspomniałem, pracownicy pracują sami, więc mogą to robić w odpowiednim dla nich czasie i wcale nie jest powiedziane, że musi on zapoznać się ze wszystkimi materiałami od razu. Może logować się do portalu kiedy ma chwilę czasu, a następnego dnia może wrócić do tego samego miejsca gdzie skończył.

Firma BHP VICTORIA też organizuje szkolenia w formie e-learning. Posiadamy platformę, gdzie pracownik po otrzymaniu loginu i hasła, zapoznaje się z materiałami szkoleniowymi, następnie wypełnia dane osobowe wymagane do wystawienia zaświadczenia oraz wypełnia test kończący szkolenie oraz sprawdzający jego wiedzę. Wszystko to online. Na koniec dane zostają przesłane na nasz serwer, zweryfikowane i zostaje wystawione zaświadczenie o ukończeniu szkolenia okresowego w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Organizujemy szkolenie online dla wszystkich grup pracowniczych, dla których pozwalają nam przepisy, tj.

  1. Pracodawcy i osoby kierujące pracownikami
  2. Pracownicy inżynieryjno-techniczni
  3. Pracownicy administracyjno-biurowi – w tej grupie organizujemy również szkolenie dla pracowników służby zdrowia oraz szkół i innych placówek oświatowych
  4. Pracownicy służby BHP i osób wykonujących zadania tej służby

Po szczegóły działania naszej platformy oraz po więcej informacji na temat szkoleń zapraszamy do naszej zakładki E-LEARNING

Znajduje się tam również formularz zgłoszeniowy, na podstawie którego wyceniamy szkolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.