Kontakt

Zapraszam do kontaktu poprzez umieszczony poniżej formularz lub telefonicznie – 504131300

  9 thoughts to “Kontakt”

  1. Witam, uległam wypadkowi w pracy (przewróciłam się na mokrej podłodze i zjechałam ze schodów). Wypadku nie zgłosiłam bo było mi wstyd, ale na koniec dnia pracy poinformował o tym zdarzeniu mój współpracownik mojego pracodawcę. Ja dodałam, że to był nie groźny wypadek, ale po tygodniu poszłam do lekarza sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Dostałam tylko maść i leki przeciwzapalne i co tydzień pojawiałam się u lekarza na kontroli. Później odwołano mi wizytę bo nie było mojego lekarza, ale po czasie dałam sobie spokój bo wszystko się zagoiło. Po 3 miesiącach znów zaczęła boleć mnie noga i wyszły 2 siniaki więc udałam się do lekarza medycyny pracy. Dostałam zwolnienie na 7 dni i skierowanie na dopplera. Na dopplerze wyszło, że jest OK, ale noga nadal boli. Jak mam poinformować pracodawcę? co powinnam teraz zrobić? Czy przysługuje mi odszkodowanie?

   1. Jak najbardziej proszę zgłosić to zdarzenie. Obowiązkiem pracodawcy będzie powołać zespół powypadkowy, który ustali czy zdarzenie było wypadkiem przy pracy czy nie. Musi mieć Pani świadka, który potwierdzi, że to zdarzenie miało miejsce (z opisu widzę, że miała Pani takiego) oraz jakąś kartę informacyjną od lekarza, potwierdzającą że doznała Pani jakiegoś urazu. Zespół będzie miał czas 14 dni od zgłoszenia na przeprowadzenie postępowania

  2. Wltam mój mąż prawie pół roku temu uległ takiemu zdarzeniu w pracy chodząc w roboczych butach ulegl obtarcia poważnego w wyniku czego utworzyć się tak poważna rana palca dużego a mąż Choruje na Cukrzycę 2 stopnia i rana się nie goiła i zakończyło to się amputacja palca nie było w pracy zgłoszone jako wypadek że to przez te noszenie obuwia powstała taka rana mąż był pół roku na chorobowym teraz wrócił do pracy. Czy jest szansa na jakies odszkodowanie w zaistniałej sytuacji czy można prosić o jakąś informację czy jest możliwość uzyskania jakiegoś odszkodowania co należy zrobić po takim czasie dziękuję bardzo. Proszę o poradę

   1. Generalnie, żeby jakieś zdarzenie można było uznać za wypadek przy pracy to muszą być spełnione następujące znamiona: musi to być zdarzenie nagłe, wywołane przyczyną zewnętrzną, powodujące uraz lub śmierć i mieć związek z wykonywaną pracą. Jak z trzema ostatnimi nie ma problemu, tak trudno powiedzieć tutaj o tym pierwszym warunku: czy to zdarzenie miało miejsce nagle, czy aby nie nasilało się z biegiem czasu. Niemniej jednak można to zgłosić pracodawcy i obowiązkiem jego będzie przeprowadzić postępowanie powypadkowe. Zdarzenie się nie przedawniło, więc proszę zgłosić.

  3. Witam,
   Mam taki problem , miałem w pon. wypadek w pracy . Tokarka wciagla mi reke, nie zglaszalem wypadku w pracy bo myslalem ze to nic poważnego. Po pracy pojechalem na pogotowie , okazało sie ze mam 3 palce u prawej reki wykrecone ze stawow i jeden z tych palcow jest zlamany. Drugiego dnia w pracy rozmawialem z majstrem i pokazalem mu wypis z szpitala i chcialem zglosic wypadek w pracy , marudzil mi ze nie wie czy go przyjmie itd . rozmowa skonczyla sie na tym ze zadzwonia do mnie z decyzja . brygadzista byl swiadkiem bo to widzial a facet z bhp powiedzial ze nie mam czym sie martwic bo musza to uznać.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.