Kontakt

Zapraszam do kontaktu poprzez umieszczony poniżej formularz lub telefonicznie – 504131300

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

7 thoughts to “Kontakt”

  1. Wltam mój mąż prawie pół roku temu uległ takiemu zdarzeniu w pracy chodząc w roboczych butach ulegl obtarcia poważnego w wyniku czego utworzyć się tak poważna rana palca dużego a mąż Choruje na Cukrzycę 2 stopnia i rana się nie goiła i zakończyło to się amputacja palca nie było w pracy zgłoszone jako wypadek że to przez te noszenie obuwia powstała taka rana mąż był pół roku na chorobowym teraz wrócił do pracy. Czy jest szansa na jakies odszkodowanie w zaistniałej sytuacji czy można prosić o jakąś informację czy jest możliwość uzyskania jakiegoś odszkodowania co należy zrobić po takim czasie dziękuję bardzo. Proszę o poradę

    1. Generalnie, żeby jakieś zdarzenie można było uznać za wypadek przy pracy to muszą być spełnione następujące znamiona: musi to być zdarzenie nagłe, wywołane przyczyną zewnętrzną, powodujące uraz lub śmierć i mieć związek z wykonywaną pracą. Jak z trzema ostatnimi nie ma problemu, tak trudno powiedzieć tutaj o tym pierwszym warunku: czy to zdarzenie miało miejsce nagle, czy aby nie nasilało się z biegiem czasu. Niemniej jednak można to zgłosić pracodawcy i obowiązkiem jego będzie przeprowadzić postępowanie powypadkowe. Zdarzenie się nie przedawniło, więc proszę zgłosić.

  2. Witam,
    Mam taki problem , miałem w pon. wypadek w pracy . Tokarka wciagla mi reke, nie zglaszalem wypadku w pracy bo myslalem ze to nic poważnego. Po pracy pojechalem na pogotowie , okazało sie ze mam 3 palce u prawej reki wykrecone ze stawow i jeden z tych palcow jest zlamany. Drugiego dnia w pracy rozmawialem z majstrem i pokazalem mu wypis z szpitala i chcialem zglosic wypadek w pracy , marudzil mi ze nie wie czy go przyjmie itd . rozmowa skonczyla sie na tym ze zadzwonia do mnie z decyzja . brygadzista byl swiadkiem bo to widzial a facet z bhp powiedzial ze nie mam czym sie martwic bo musza to uznać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.