E-learning

Zgodnie z §15 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860 z późn. zm.) istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia okresowego bhp w formie samokształcenia kierowanego – e-learning.

Jak to działa?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza, gdzie należy podać dane firmy, liczbę pracowników których chcą Państwo przeszkolić oraz nazwy stanowisk. Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego dokonamy indywidualnej wyceny szkolenia dla Państwa firmy. Po zatwierdzeniu warunków prześlemy dla Państwa pracowników dane do logowania do portalu szkoleniowego. Pracownicy po zapoznaniu się z materiałami szkoleniowymi wypełniają test egzaminacyjny i po pozytywnym zaliczeniu przesyłamy Państwu zaświadczenia o ukończeniu szkolenia okresowego w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Ile to kosztuje?

Cena uzależniona jest od stanowiska pracowników, których chcą Państwo przeszkolić, ale przede wszystkim od ilości szkolonych pracowników. Ceny podlegają negocjacjom i zapewniamy ich atrakcyjność.

Dlaczego warto wybrać e-learning?

Krótko mówiąc: tak jest szybciej, taniej, prościej i wygodniej.

Kto może odbyć szkolenie okresowe online?

Oferujemy szkolenie okresowe bhp w formie e-learningu dla następujących stanowisk:

  1. Pracodawcy i osoby kierujące pracownikami
  2. Pracownicy inżynieryjno-techniczni
  3. Pracownicy na stanowiskach administracyjno-biurowych – również pracownicy służby zdrowia oraz szkół i innych placówek oświatowych
  4. Pracowników służby BHP i osób wykonujących zadania tej służby

Formularz zgłoszeniowy

Celem zgłoszenia na szkolenie w formie e-learning bardzo proszę przejść do zakładki Kontakt i przesłanie zapytania